«Бальзам Мольфара»
зігріє у холоди, мольфа захистить від негативу
Новинка на ринку алкогольних напоїв на травах «Бальзам Мольфара» — це букет цілющих трав, що чудово смакує як самостійно, так і з кавою або в складі коктейлів. Бальзам стане у нагоді під час зимових холодів і є чудовим подарунком для тих, хто любить українське, корисне та смачне.


Споконвіку високо в Карпатах жили мольфари — віщуни, знахарі, народні цілителі. Вони лікували людей і тварин, допомагали повернути втрачене кохання чи знайти судженого, знайти загублені речі, підказували, на якому місці будувати хату чи копати колодязь.

Мольфар знав усі відповіді і допомагав прийти до істини, окріпнути тілом і духом. Лікував, піднімав, підтримував, наставляв.

От що про карпатського мольфара в легендарній повісті «Тіні забутих предків» писав Михайло Коцюбинський:«Він був могутній, потужний, усе знав. Міг наслати смерть і життя, розігнати хмару і викликати град, вогнем чорного ока спопелити ворогів і запалити в жіночому серці любов. У своїх сильних руках тримав сили небесні і земні, здоров'я тварини і людини».

Михайло Коцюбинський
1864-1913
У цьому йому допомагали знання про цілющі сили природи. Вірними помічниками кожного мольфара були чудодійні бальзами, які той готував з карпатських ягід та трав. Тільки він знав, коли та чи інша рослина набуває максимальної сили, тоді її і ходив збирати.
Чи є в сучасних гірських селах мольфари? Останній відомий в Україні легендарний мольфар Михайло Нечай був нащадком брацлавського полковника Данила Нечая. Вже у вісім років він відкрив у собі здатність зупиняти кровотечі, заживляв рани і скоро набув слави сильного знахаря. Він пішов із життя у 81 рік, але встиг передати свої знання. Михайло Нечай розумів, що легендарний спадок не має зникнути, тому брав учнів і щедро ділився з ними своїми знаннями, розкривав секрети.

До бальзаму, який зцілював тіло, знахар додавав мольфу, яка відповідала за душу. Цей намовлений оберіг мольфар просив відвідувача завжди носити з собою. Мольфа оберігала свого господаря. Кажуть, що, навіть загубившись, вона якимось дивним чином завжди поверталася до власника.
Одна з найближчих учениць Нечая — Олена Світко, в якій тече мольфарська кров, наразі мешкає у Києві. Лікар, мікробіолог, натуропат, автор багатьох книжок про народну медицину, вона добре пам'ятає настанови мольфара Нечая і постійно ними користується, лікуючи людей за допомогою дарів природи.
Олена Світко показує мольфу, подарунок Михайла Нечая
Унікальні знання, досвід та розуміння трав пані Олени лягли в основу рецепта «Бальзамів Мольфара». Завдяки цьому коштовний спадок наших пращурів тепер доступний кожному.

А з «Бальзамов Мольфара» ви придбаєте чи не найцінніше – Мольфу, оберіг, заговорений ученицею Нечая Оленою Світко на щастя, удачу і гарне життя.
Це класичний легкий напій на травах, виготовлений за старовинними рецептами міцністю 20%.
«Бальзам Мольфара Карпатський»
Збалансований букет запашних карпатських трав, що надає напою післясмак, як в старовинних ядряних настоянках. Ідеальний для тих, хто полюбляє міцні 35% напої з яскраво вираженим трав'яним смаком і ароматом. Аналогом такого бальзаму є популярний німецький «Jegermeister».
«Бальзам Мольфара Оригінальний»
20% легкий напій на травах, містить імбир, що відомий своїми лікувальними властивостями: з давніх давен його використовували для зняття болю, лікування застуди, покращення травлення і зниження ваги. І ще імбир допомагає жінкам подолати періодичний біль, а чоловікам покращує потенцію.
«Бальзам Мольфара Імбирний»
«Бальзам Мольфара Карпатський» та «Бальзам Мольфара Імбирний» - перші в Україні легкі напої на травах, головна відмінність яких – 20% міцність, завдяки чому смакувати ними легко і приємно .
Набір з трьох бальзамів – це ідеальний подарунок тим, кого ви любите і просто корисне придбання для себе. Коли на вулиці холодно, а на душі сумно, так приємно побавити себе келихом смачного і запашного трав'яного напою!

Бальзам незамінний у негоду та під час хвороби, необхідний при поганому настрої і перших ознаках депресії. Ковток —- і ви відчуєте тепло та спокій, силу та енергію наших легендарних предків. Зрештою, це просто дуже смачно!
Made on
Tilda