НАЙГОЛОВНІШЕ — ПОВІТРЯ В БУДИНКУ!
Говорячи про здоровий спосіб життя, наша уява відтворює картинки з правильним харчуванням, фотографії з фітнес-залів, будильники з графіком здорового сну, всілякі крокоміри, чудотворні сироватки, комплекси БАДів і детоксу, відмову від токсичних людей і шкідливих звичок.
Ще в школі нас вчили, що людина може прожити без їжі 40 днів, без води — три.

А скільки людина може прожити без повітря?
Отож-бо. Життя людини грунтується на трьох китах: їжа, вода і повітря. Безумовно, йдеться зараз не про виживання. «Замальовка» про важливість повітря була для того, щоб звернути увагу на те, про що ми геть забуваємо, адже дихання є основною функцією організму.
Здоровий спосіб життя став новою модою, стилем і швидко зростаючою індустрією.

Свідомість малює все, що ми коли-небудь чули про ЗСЖ, крім одного — повітря.

Ми всі хочемо мати гарне самопочуття і здоровий зовнішній вигляд, тому відчайдушно скуповуємо корисні продукти з позначкою «Без ГМО», заводимо особистих тренерів, встановлюємо програми про здоров'я і не їмо після шостої, але забуваємо дещо важливе. Повітря, яким ми дихаємо.
Сьогодні ми поговоримо про те, як дихати на повні груди та бути здоровим.
ПРИБИРАННЯ —
НАЙПРОСТІШИЙ КРОК ДО ЗСЖ
Прибирання житла беззаперечно корисне для здоров'я всієї родини. Вам напевно відомо, що пил складається не тільки з частинок бруду, а й містить шкідливі спори, бактерії та віруси. Тобто не прибирати вдома — це не тільки негарно, але й шкідливо! При вдиханні всі ці мікроорганізми осідають в легенях і можуть викликати алергії, різні хронічні хвороби. Тому разом з пилом і брудом ми позбавляємо будинок від хвороботворних мікроорганізмів, тим самим роблячи своє життя і життя своїх близьких здоровішим.
Піклуючись про чистоту будинку, ви підвищуєте якість повітря, яким дихає ваша родина.
Якщо розглядати всі аспекти прибирання, то це до того ж ще й корисно для фізичного і психічного здоров'я людини. Як зарядка. Ми отримуємо користь не тільки від результату, але й від процесу створення чистоти. Позбавлення від непотрібних речей, пересування меблів і предметів на нове місце сприяють створенню приємної атмосфери, необхідної для підтримки внутрішнього спокою. Тобто наведення чистоти зміцнює як фізичний, так і моральний стан.

Але важлива не тільки регулярність прибирань, а і їх якість. Просто миття підлоги і витирання пилу з полиць не зроблять ваш будинок ідеально чистим. Якщо ви хочете ефективно подбати про чистоту будинку, а відповідно, і про те, чим дихає ваша родина, використовуйте миючі пилососи, зволожувачі повітря та кухонні витяжки.
Користь миючих пилососів простіше пояснити через принцип роботи: вода з пилососа розпорошується на брудну поверхню і всмоктується назад уже з частинками бруду і мікроорганізмами, які оселилися на вашій підлозі. Використовуючи ж звичайний пилосос, ви не наведете такої чистоти, оскільки частина пилу видувається назад разом з повітрям і осідає на фасадах меблів, підлозі і у ваших легенях. Чому такого не відбувається в миючих пилососах? Тому що вони оснащені аквафільтрами, які утримують пил в контейнері з водою.

Зменшити кількість пилу в повітрі можна ще й за допомогою зволожувача повітря, який використовують для регуляції рівня вологості в приміщенні. Він не тільки бореться з сухим повітрям, але і з частинками пилу в ньому.
При використанні зволожувача повітря вам і вашій родині стане помітно легше дихати. Суть в тому, що слизові оболонки носа і рота під впливом сухого повітря стають сприятливим середовищем для життя мікробів, а це, у свою чергу, підвищує ймовірність отиту, запалення легень, гаймориту, бронхіту, пневмонії та інших інфекційних захворювань. Крім того, сухість повітря негативно впливає і на концентрацію уваги, провокуючи швидку стомлюваність.
Про пилососи та зволожувачі розповіли, але як на здоров'я впливає використання кухонних витяжок? Якщо ви думаєте, що вони покликані тільки боротися з неприємними запахами і на цьому їх користь закінчується, то ця думка хибна. Разом з «поганим запахом» на кухні ми вдихаємо продукти горіння і часточки жиру, які потрапляють у повітря під час приготування їжі. Через це стає важко дихати, погіршується стан шкіри, запалюється слизова очей і носа. Щоб уберегти себе від проблем зі здоров'ям, встановіть електричну витяжку на кухні, яка, фільтруючи повітря, ліквідує частинки жиру і пилу.
Об'єднавши всі плюси від використання зволожувача повітря, можна сміливо говорити про його необхідність в будинку.
Тютюновий дим. Якщо хтось із домашніх палить, то це перше, на що варто звернути увагу. У тютюновому диму міститься складна суміш тисяч різних хімічних сполук, що беззастережно шкодить здоров'ю. У разі, коли позбутися шкідливої звички швидко не вдається, варто обмежити паління в будинку або домовитися робити це за його межами.
ЩО ПСУЄ ПОВІТРЯ В БУДИНКУ?
Горезвісні «пилозбірники» у вигляді килимів, м'яких іграшок, диванів, гардин і декоративних подушок служать сховищем для пилу та інших забруднень, які миттєво піднімаються в повітря звичайним протягом. Зменшіть кількість непотрібного м'якого декору або подружіться з хімчисткою. Якщо самостійно їздити в хімчистку ліньки, викликайте фахівців додому.

Жваві вулиці. Якщо вікна вашого будинку виходять на вулиці з пожвавленим рухом, то весь пил і бруд неодмінно потрапляє у ваше житло навіть через непомітні щілини, не кажучи вже про вікна і двері.
Домашні тварини теж залишають свій слід у повітрі. Часточки шкіри, лупа, шерсть, тирса з кліток або котячий пісок є алергенами і вдихаються в легені разом з повітрям.
Кухонна пара, що утворюється під час смаження або варіння страв, вивільняє у повітря часточки жиру, канцерогени і продукти горіння, які за відсутності витяжки осідають на меблях і продовжують шкодити навіть тоді, коли приготування вечері вже завершене. Навіть сучасні індукційні плити не стануть виходом із ситуації. При нагріванні олія, на якій ми смажимо їжу, виділяє хімічні речовини, а з ними і шкідливі пари, які змушують нас кашляти. Ці випаровування негативно впливають на самопочуття і працездатність.
МИСЛИВЦІ ЗА ШКІДЛИВИМИ ПАРАМИ
Кухонні витяжки по праву можна назвати захисниками від шкідливих випарів. Якщо ви всією сім'єю вирішили перейти на бік здоров'я, то витяжки вам у поміч. З ними ви вбережете себе та близьких від шкідливого впливу сторонніх домішок і запахів у повітрі, адже сучасні витяжки оснащені потужними фільтруючими системами. Як приємний бонус користування витяжкою також дозволяє зберегти чистоту на кухні. Адже під час приготування забирає зайву вологу з повітря й позбавляє кухню від жирних осадів на поверхні меблів.
У режимі відведення повітря кухонна витяжка разом із запахом і кіптявою забирає брудний дим у систему вентиляції і безпечно виводить його через повітропровід. У режимі рециркуляції повітря пропускається через жировловлюючий фільтр, після чого очищається всередині вугільного фільтра і виходить уже без шкідливих домішок і сторонніх запахів.

Вам необов'язково налаштовувати витяжку на необхідний режим. Візьмемо, наприклад, витяжки від бренду BEST CHEF. У них є автоматичний сенсор запахів і парів ASC, який включається на початку приготування без вашого дотику і вже в процесі, в залежності від інтенсивності пару і запаху на кухні, самостійно регулює швидкість двигуна. Тобто для очищення повітря на кухні не потрібна ваша участь.

Якщо ви захочете контролювати процес, витяжки BEST CHEF пропонують технологію безконтактного управління. Вам не потрібно натискати на кнопки або торкатися сенсорів, залишаючи сліди пальців на склі. BEST CHEF скоротили управління кухонною витяжкою до елементарного: вам лишається тільки провести рукою перед сенсором один–три рази, обираючи необхідну функцію. Проте це не єдині технічні характеристики, якими пишається бренд. Витяжки мають потужні двигуни, які з легкістю справляються з очищенням повітря, а всі деталі виготовлені з якісних матеріалів на європейських заводах.

Кухонні витяжки BEST CHEF представлені у різних дизайнах, тому техніку можна легко вписати як у компактну мінімалістичну кухню, так і у просторий витончений інтер'єр в стилях кантрі або класики.
У сучасних моделях кухонних витяжок є індикатори забруднення, які нагадують про потребу своєчасного очищення фільтрів, щоб підтримувати функціональність техніки.
Між повітрям, яким ми дихаємо, і нашим здоров'ям існує прямий взаємозв'язок, тому не варто нехтувати очищенням повітря. Заведіть собі помічника, який разом з вами буде зберігати здоров'я і покращувати якість життя всієї сім'ї.
Витяжка BEST CHEF стане для вас справжнім і надійним помічником на багато років. Цікаво, що молодий бренд — український, але з європейським серцем: виготовлення деталей, а також остаточне складання здійснюються на провідних європейських заводах. Витяжки гармонійно поєднують в собі сучасний дизайн, інноваційні технології, неймовірну потужність, високу якість та доступну ціну.
Made on
Tilda